Ryzykowny stosunek oralny a możliwość wykonania badań

witam miałem ostatnio ryzykone zachowanie z podejrzaną osobą(sex oralny ona dla mnie) mineło ponad 2 miesiące nie mam żadnych objawów chorób ale mimo wszystko chce mieć pewność że jestem zdrowy, gdzie znajde lekarza lub poradnie który rozwieje moje wątpliwości?czy musze wykonywać wszystkie badania na obecność chorób bo jest ich dużo

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji można wykonać podstawowe badania w kierunku chorób zakaźnych, wenerycznych. Proszę zgłosić się do swojej poradni rejonowej.