Rzadkie stolce i gorączka u 8-miesięcznego dziecka

Moja coreczka 8 miesieczna od wczoraj rana zrobila ponad 10 rzadkich kupek a dzis w nocy miala goraczke 38,4 stopni, udalo mi sie ja zbic pedicetamolem i narazie jest dobrze kupki nie robi i spi. Czy musze koniecznie isc z nia do lekarza?

Milena Lubowicz

Musi Pani dziecko obserwować i gdyby pojawiły się objawy niepokojące udać się do lekarza. Proszę bezwzględnie pamiętać o nawadnianiu dziecka, dla lepszego efektu można stosować doustne płyny nawadniające np: Orsalit, Hydrolit i probiotyk np: Acidolac czy Dicoflor.
Pozdrawiam