Rzucanie palenia i zaparcia

Witam Rzucam palenie i mam problem z zaparciami, Wcześniej też go miałam ale teraz jest o wiele gorzej zwłaszcza jeśli nie zapalę rano. Czy jest jakiś skuteczny sposób na pozbycie się tej dolegliwości. Stosuję błonnik, śliwki i nic nie pomaga.

Magdalena Mroczek

Trzeba spożywać dużą ilość płynu, wskazany jest też wysiłek fizyczny. Jeśli nie pomoże można kupić Forlax w aptece.

Milena Lubowicz

Można jeszcze zastosować lactulose, dostępna w aptece bez recepty. Warto jednak żeby skupić się na prawidłowej diecie i dużo pić.
Pozdrawiam