Zapytaj lekarza

7 1 9 , 5 2 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Sączący mały bąbelek w okolicy zwieracza...

Witam od kilku tygodni zauważyłem mały bąbelek który jest wypełniony jakąś substancją która się sączy.Byłem u chirurga zastosowałem się do jego porad czyli antybiotyk nasiadówki,mycie po wypróżnieniu itp.Niestety po kuracji antybiotykowaj rezygnuję z nasiadówek, około 2 tyg myśląc że jest już wyleczone.To zaraz wraca.W środku odbytu nie odczuwam żadnego bólu. Tylko jak już wiem, cieknąca ropa, co z tym robić czy to jest w ogóle do wyleczenia?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Odkryto nowe grupy krwi

Ciało człowieka cały czas zaskakuje. Dwie nowe grupy krwi, pokazują jak niewiele jeszcze wiemy na temat naszego organizmu. O tym, co nowe odkrycie niesie za sobą opowiadają dr Michał Sutkowski, lekarz rodzinny oraz Hanna Stolińska-Fiedorowicz, dietetyk.

W takiej sytuacji należy tą zmianę (prawdopodobnie przetokę odbytniczą) opracować chirurgicznie. Takie leczenie jest praktycznie zawsze skuteczne jednak jak każdy zabieg niesie ze sobą ryzyko powikłań. Proszę się udać do najbliższego ZOZu z gabinetem chirurgicznym lub do szpitala - tam powinni pomóc. 

Lekarz, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy