Sączenie wód płodowych czy wydzielina po luteinie?

Witam serdecznie. Od poczatku ciąży biorę 2 razy dziennie luteinę dopochwowo. Często miałam po niej białawe gęste upławy ( resztki tabletki) od jakiegoś czasu rano gdy wstaje z łóżka odczuwam że moja piżama jest wilgotna. Luteina wypływa lecz teraz jest to woda a później resztki tabletki. Dodam że w ciągu dnia zdaża się to rzadko. Dużo leżę bo mam miękka szyjkę macicy. Najgorzej jest właśnie po nocy gdy bielizna jest wilgotna. Czy to sączenie wód płodowych czy wodnista wydzielina spowodowana luteina

Szanowna Pani, być może jest to wydzielina po luteinie jednakże zalecam szybkie udanie się do ginekologa