Sami nie wiemy, czy doszło do wytrysku

WITAM! MAM NA IMIĘ KASIA I MAM 30 LAT. 7 MIESIĘCY TEMU URODZIŁAM SYNA, A PIERWSZĄ MIESIĄCZKĘ DOSTAŁAM TYDZIEŃ TEMU. NIE PRZYJMUJĘ ŻADNYCH TABLETEK ANTYKONCEPCYJNYCH, GDYŻ KARMIĘ PIERSIĄ. W DZIEŃ KARMIĘ CO 3-4 GODZINY, A W NOCY CO 2. MAM TAKIE PYTANIE. PODCZAS STOSUNKU, CO NAJGORSZE BEZ ZABEZPIECZENIA, NIBY NIE DOSZŁO DO WYTRYSKU, SAMI JUŻ NIE WIEMY, TO CZY MOGĘ BYĆ W CIĄŻY? BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Skoro pojawiła się już miesiączka, znaczy, że minął okres niepłodności laktacyjnej. Jednak jeśli nie doszło do wytrysku w pochwie, to szansa na ciążę jest bardzo mała. Tym bardziej, że stosunek miał miejsce na początku cyklu, czyli najprawdopodobniej w okresie niepłodnym.

Pozdrawiam serdecznie!