Samodzielne wykonanie mezoterapii

Dzien dobry, czy mezoterapie mozna wykonac samemu w domu? Mieszkam w malej miejscowosci, gdzie nie ma dostepu do zabiegow estetycznych. Po ciezkej chorobie skory, marze o tym by wlosy mi odrosly. Prosze napisac gdzie moge dostac/zakupic akcesoria do mezoterapii? pozdrawiam. Ala

Witam , nie nie można samemu wykonać mezoterapii, aby zakupić produkty należy być lekarzem i odbyć specjalistyczne szkolenia, ukończyć uniwersytet medyczny . A co Pani zrobi jesli pojawią się jakiekolwiek powikłania po zabiegu?