Samoistne poronienie a krwawienie

w listop.poroniłam samoistnie w 5tyg.miałam 2cykle a teraz 17dniu cyklu miałam brązowe plamienia przez ok 24h.nie było tego dużo. 23dnia cyklu znowu miałam plamienia i na drugi dzień krwawienie również jak na mnie bardzo skąpe i trwało jeden dzień.bez ból który zawsze jest.cyklu nieregularne 35-42dni.czy to był już okres?nie wiem czy mogę już zacząć sie strać.takie sytuację też mi się zdażły przed urodzeniem dziecka(razdo roku).cytolgia,ptolaktynai tsh ok.lekarz badał mnie 3m-ce temu i tez ok.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno określić czy był to okres czy tez plamienie wynikające z wahań hormonalnych. Niemniej jednak o kolejną ciąże można starać się po upływie minimum 3 miesięcy.