Samoistne trzęsienie głowy u 38-letniej kobiety

Witam mam 38 lat 4 temu dopadło mnie trzęsienie samoistne głowy badania krwi wzorcowe i tomografia głowy ok jak mam sytuacje stresowa to to trzęsienie się na sila i również przy tym trzęsie sie moje ciało jestem apataczny i bez Energi do życia i obojętny na wszystko biorę tabletki dioxepin 10mg 2 rano i 1 wieczorem i pragabalin 1 rano moje pytanie jest takie czy to odpowiednie leki bo taki stan mam od pól roku a pani doktor mówi ze na razie te leki przyjmować zona moja mówi do mnie ze chodzę smu

Leczenie dobiera się do przyczyny drżenia, z tym że ani Doxepina ani pregabalina nie są lekami pierwszego rzutu w leczeniu jakiegokolwiek drżenia.

Drżenie głowy raczej ma podłoże genetyczne należy również sprawdzić poziom hormonów tarczycy brak energii raczej jest po tych lekach, pozdrawiam.