Samookaleczanie i huśtawki nastroju u 18-latki

Witam, mam 18 lat i od okolo 2 lat sie tnę. Msm takze problemy z apetytem i hustawkami nastroju.Zazwyczaj izoluje sie od ludzi i wyjscie z domu jest dla mnie problemem.Nie czuje sie atrakcyjna i malo co sprawia mi radość. Nie mam przyjaciół, a najlepiej czuje sie w domu w lozku , sama . ciągle czuje niepokoj przez co nie mogę zasnąć. Co mi dolega?

Dzień dobry,

Najlepiej jak uda się Pani na konsultację do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy zaproponują Pani odpowiednią formę leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ).