Samoopalacz w ciąży?

Jestem w I trymestrze ciąży. Zdaję sobie sprawę, że ciąża wymaga wielu wyrzeczen.

Nurtuje mnie między innymi jedno pytanie, czy można używać samoopalacza i balsamów brązujących w czasie ciąży?

Czy substancje zawarte w tych kosmetykach mogą szkodzić? Zwykłam często używać tych kosmetyków, bo są bezpieczniejsze i zdrowsze niż np. solarium.

Czy będę mogła używać ich też w czasie ciąży?

Dziękuję z góry za odpowiedz. Pozdrawiam KJ.

Witaminy w ciąży

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam! Lepiej nie stosować tego typu kremów, przynajmniej nie pierwszego lepszego z drogerii. Może Pani ewentualnie spytać w aptece o jakiś specjalny, bezpieczny dla ciężarnych środek.
Pozdrawiam.