Schizofrenia a palenie marihuany

mam 18 lat chłopak. paliłem zioło 2 lata wciągneło mnie tak ze musiałem codziennie dziurę przy.ebać zdazało się też palić syntetyczny hasz przez 4 miesiące potem zachorowałem na schizofrenie w szpitalu szprycowali mnie halopreridolem co było złym lekiem a po wyjsciu wzięłem olzapin i było dobrze nie palę już rok i moje pytanie brzmi czy mógłbym sobie już zapalić ale nie paliłbym tak jak kiedyś tylko raz na jakiś długi czas bardzo mi tego brakuje

Magdalena Mroczek

Marihuana, nawet w małej dawce, może spowodować nawrót objawów.

Dzień dobry,

Nie !
Pan szczególnie powinien unikać WSZELKICH środków psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, "dopalacze").