Schizofrenia a rozdrażnienie i okaleczanie się

mówienie do siebie i wyobrażanie sobie czegoś ze niby śpię z kimś lub rozmawiam i kiedy jest się rozdrażniony i nie można sie wogóle skupić na róznych czynnosciach i czasami sie tnie zyletką człowiek moze byc to schizofrenia???????

Dzień dobry,

Przez internet nikt nie może zdiagnozować Pana dolegliwości, ponieważ zawsze KONIECZNY jest osobisty kontakt. Stąd namawiam na taką wizytę u lekarza psychiatry w np.: Poradni Zdrowia Psychicznego. gdzie nie tylko lekarz Pana zdiagnozuje, a przede wszystkim zaproponuje odpowiednie leczenie.