Schizofrenia hebefreniczna a szanse na wyleczenie

Mam 30lat cierpie na schisofrenie hebefreniczna, biore leki.czy kiedys wyjde z tej choroby czy bedzie mi towarzyszyc cale zycie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza psychiatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Jest to niewątpliwie choroba przewlekła, wymagająca stałego leczenia. Czas pokaże czy uda się Panu dojść do takiej formy, by czuć się całkowicie zdrowym. Proszę starannie przestrzegać zaleceń lekarzy. Szansę na dobre funkcjonowanie mają osoby systematycznie przyjmujące leki.