Schizofrenia paranoidalna u 27-latki

Rok temu została u mnie zdiagnozowana schizofrenia paranoidalna ale choruję znacznie dłużej, pomimo tego jakoś sobie radziłam. Chodzę na psychoterapię, do psychiatry, ukończyłam studia ledwo co, mam kochającego męża. Odkąd rozpoczęłam nową stresującą pracę jest mi bardzo ciężko często myślę o samobójstwie, mam częste napady lęku. Całą młodość walczę ze sobą żeby się nie zabić, ostatnio mam już dosyć walki, czuje że życie mnie przerasta że nie mam siły na życie które jest dla mnie za tudne

Proszę pilnie skontaktować się ze swoim psychiatrą i opowiedzieć o swoich myślach. Może warto pójść do szpitala?
Pozdrawiam