Schodząca skóra z dłoni w okresie letnim

Chcialabym dowiedziec sie co mi dolega, poniewaz do tej pory nikt nie umial odpowiedziec mi na to pytanie. Mianowicie co roku tylko w lecie mam problem ze schodzaca skora z wewnetrzej strony dloni oraz w mniejszym stopniu ze stop. Wyglada to paskudnie i bardzo krepuje a nie wiem nawet czym to leczyc skoro nawet nie wiem co to moze byc. Mam to od wielu lat. Prosze pomozcie. Elwira

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z alergią lub nadwrażliwością na ,,coś,, co występuję jedynie latem - jakiś czynnik/patogen.