Schodząca skóra z palców stóp u dziecka

od pewnego czasu mojemu dziecku schodzi skóra z palców u stóp. początkowo myslalam ze to odparzenie ale to trwa za długo. pod schodzącą skóra nie ma ran tylko nowy naskórek. czy to wina niedoboru jakiejś witaminy?mój syn brał ostatnio klacid moę to przez leki

Milena Lubowicz

Czy dziecko w ostatnim czasie przechodziło zapalenie gardła? Zanim zaczęła ta skóra schodzić? Być może jest to objaw anginy. Proszę udać się do pediatry, myślę, że warto wykonać badanie ASO.
Pozdrawiam