Schodzące paznokcie u dwulatki

Witam. Mam pytanie odnosnie corki ma 2 latka ostatnio zauwazylam ze schodza jej paznokcie na raczkach nie przechodzila szkarlatyny ok ponad miesiac temu byla przeziebiona i miala wirusa bostonskiego ale wysypka nie byla jakos straszna tylko kilka plamek przeszlo jej wiec jakis tydzien po tym jak wszystko wrocilo do normy zostala zaszczepiona na krztusiec tezec blonnica

Witam, wspomniała Pani, że córka przeszła zakażenie wirusem bostońskim. W naturalnym przebiegu zakażenia tym wirusem paznokcie mogą schodzić nawet do kilku tygodni po przechorowaniu. Paznokcie później odrastają. W razie dalszych wątpliwości proszę się zgłosić do pediatry lub swojego lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.