Zapytaj lekarza

7 4 2 , 6 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Schudnąć na brzuchu - jak to zrobić?

Witam;] mam 1,69 wzrostu i ważę 65kg.. jak mogę schudnąć z brzuszka? bo to on właśnie mi się nie podoba... wszyscy mówią że jestem w sam raz [nie za gruba nie za chuda] ale ja sobie nie podobam... chcę zrzucić ok 10 kg. Jak mam to zrobić? Ćwiczenie na wf nie za bardzo pomaga..  dużo biegałam i też słabo w tym było.. wiec przestałam.. łatwo się poddaję :( proszę o pomoc

KOBIETA ponad rok temu

Dieta odchudzająca dla cukrzyka

Czy osoba cierpiąca na cukrzycę może być na diecie odchudzającej? Dowiedz się tego z naszego filmiku. Zapoznaj się z wypowiedzią eksperta - diabetologa prof. Władysława Kornafela.

Mgr Maria Kreid Dietetyk, Warszawa
67 poziom zaufania

Twoje BMI wynosi 22,8, ale niestety nie podałaś swojego wieku. Parametr ten jest niezbędny do określenia, czy twoje BMI jest prawidłowe, w stosunku do siatek centylowych. Do wieku ok. 13 lat takie BMI będzie oznaczało nadwagę (zakres między 90 a 97 percentylem). W następnym przedziale wiekowym BMI 22,8 będzie już oznaczało prawidłową masę ciała (zakres poniżej 90 percentyla).
Uzupełnij swoje dane, wtedy otrzymasz pełną odpowiedź.

Ze swojej strony polecam przeczytanie artykułu http://portal.abczdrowie.pl/dieta-dla-dzieci-w-wieku-szkolnym i włączenie do swojego trybu życia aktywności fizycznej.

Pozdrawiam

Dietetyk w poradni dietetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy