Ściekanie wydzieliny z gardła od 5. lat

od 5lat ścieka mi wydzielina z gardła(zatok) miałam robioną tomografie zatok nic nie wykazała,testy alergiczne też nic wymazy z gardła 2 nic nie wykazały jeden wykazał paciorkowca, od 2lat mam problem z migdałami(białe cuchnące kulki) leki nie działają. Nie mam gorączki bólu gardła nic tylko od czasu do czasu boli mnie migdał raz jeden raz drugi.Nie wiem co robić jak pozbyć się tych dolegliwości?

Ściekanie wydzieliny przy braku cech przewlekłego zapalenia zatok jest częstym problemem. Zmiany w migdałkach nie są raczej przyczyną podawanych dolegliwości. Myślę że należałoby spróbować kilku różnych sposobów leczenia zasugerowanych przez laryngologa.