Ściśnięcie penisa podczas wzwodu

Dzień dobry, czy normalne jest, iż członek w pierwszej fazie wzwodu jest jakby ściśnięty w jednym miejscu? Wygląda to jakby założona była opaska ściskająca, stan ten mija po chwili i erekcja wygląda zupełnie normalnie. Dodam iż jestem nauczony nosić członka "do góry" czy może być to wynikiem właśnie takiego układania? Miejsce to bowiem znajduje się u góry członka w miejscu gdzie po ułożeniu przylega do brzucha. nie mam problemu z erekcją, nie jest bolesna, natomiast zastanawia mnie to ściśnięcie
Lek. Artur Jeliński Urolog

Musi pan udac sie do urologa bez obejrzania pan nie jstemm panu wstanie udzielic porady