Seks bez penetracji w 14. dniu cyklu a oczekiwanie na okres

witam. uprawiałam seks z chłopakiem w 14 dniu cyklu. nie doszedł we mnie, ale jego członek miał kontakt z pochwą. obawiałam się więc 2 tyg po stosunku wieczorem wykonałam test. wynik negatywny. dzisiaj powinnam mieć już okres, mam powiększone i nadwrażliwe piersi, boli mnie w podbrzuszu (jajniki), szyjka blisko wejścia do pochwy, twarda, jak zwykle przed okresem trądzik i wahania nastroju. miesiączki mam nieregularne, cykl od 32-35 dni ale wydaje mi się że okres powinien już być. czy się mylę?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuje wykonać ponownie test ciążowy. Możliwe są wahania hormonalne.