Seks bez prezerwatywy i nieregularny okres a gęsty i kremowy śluz

Witam, mam problem: nieregularny okres, ostatnio miewam co 42 dni (6tygodni) dlatego nigdy dokładnie nie wiem kiedy mam dni plodne. Uprawiałam seks z chłopakiem bez prezerwatywy, jednakże nie doszło do wytrysku (był to moment gdy stracilam dziewictwo). Na dodatek minęło od tego zdarzenia 10 dni i w tym momencie pojawia mi sie gestawy biało kremowy śluz z kilkoma grudkami. Ponadto podczas seksu boli mnie po lewej stronie brzuch przy łonie. Powinnam sie czegos obawiać?(ciazy/infekcji)?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Objawy te mogą być wynikiem zarówno zaburzeń hormonalnych jak i infekcji