Seks bez zabezpieczenia a szanse na ciążę

Witam mam 29 lat wspolzyje z partnerem bez zabezpieczenia pragniemy potomstwa 6.11 dostalam okres ktury trwal do 7 ale nie caly dzien czyli poltora dnia potem mialam dzien przerwy i znow dostalam ale trwal z godzinke i do dzis dzien koniec test zrobilam 9.11 ale wyszedl negatywny nie mam zadnych objawow tylko mam twarde nabrzmiale piersi lecz nie bola bardzo prosze o odp. na moje pytanie czy to moze ciaza czy raczej jakies zaburzenia miesiaczkowania z gory dziekuje oraz pozdrawiam.

Milena Lubowicz

Skoro test był negatywny, to bardziej prawdopodobne są zaburzenia miesiączkowania, gdyż obecnie produkowane są testy ciążowe o wysokiej czułości. Dla pewności może Pani wykonać poziom BhCG z krwi.
Pozdrawiam