Seks bez zabezpieczenia i bez wytrysku a szansa ciąży

Witam . Kochałem się z moją dziewczyną nie całe 5 minut bez zabezpieczenia . Nie doszedłem w nią . Doszedłem dopiero 5 minut po stosunku również nie na nią. Dziewczyna nie miała dni owulacji . Jakie są szansę na ciążę?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli nie były to dni płodne nie ma powodów do obaw. Warto jednak podkreślić, że stosunek niezabezpieczony może predysponować do przeniesienia plemników do pochwy. Znajdują się one w płynie preejakukacyjnym.