Seks bez zabezpieczenia i brak okresu

witam ! uprawiałam seks z moim chłopakiem bez zabezpieczeń , jednak moj chlopak nie spuscil mi sie do pochwy a jak spuscil to tylko troche ( mam dnie niepłodne ) .Uprawialismy seks , tydzien temu po okresie , i wczoraj rpzed okresem . Jednak nie dostałam okresu ? jakie jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze ? czy warto kupowac test ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to uzasadnione działanie. W tej sytuacji nie mogę bezpiecznie wykluczyć ciąży.