Seks bez zabezpieczenia, przebicie błony dziewiczej a ryzyko ciąży

Chodzi o to, że w sobotę po raz pierwszy uprawiałam seks w moim chłopakiem. Tylko że wyszło to bardzo spontanicznie i wiem że to głupota i nigdy więcej nie popełnię tego błędu ale robiliśmy to bez prezerwatywy.. I przebił mi błonę dziewiczą po czym wyciągnął penisa i znowu włożył i po jakiś 2 minutach wyciągnął szybko i spuścił się. Czy jest prawdopodobieństwo że jestem w ciąży ? Proszę nie piszcie głupich odpowiedzi. Wiem że źle zrobiłam ale czasu nie cofnę niestety. Proszę o szybką odpowiedź
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Co tu dużo mówić... szansa na ciążę jest duża. Stosunek w wytryskiem w środku predysponuje do ciąży. Wszystko zależy w jakim dniu cyklu byłaś podczas tego zajścia.