Seks dwa dni po zakończeniu okresu a prawdopodobieństwo dni płodnych

Witam. Mojej dziewczynie skończył się okres 04.10.2014. Dzisiaj uprawialiśmy seks tj. 06.10.2014 r. Jak duże istnieje prawdopodobieństwo, iż moja dziewczyna ma dni niepłodne? Pozdrawiam, Albert

Krzysztof Piwowarek

Zależy to od długości cyklu i krwawienia miesiączkowego u danej kobiety. Niezależnie od tych wartości nie można jednak wykluczyć prawdopodobieństwa wystąpienia dni płodnych w takim terminie.