Seks w 14 tygodniu ciąży

Czy seks może zaszkodzić ciąży? Kochaliśmy się 4 razy jednego dnia , miałam duża ochotę na szalone rzeczy....jestem w 14 tc licząć od 1 dnia miesiączki.....biore luteinę dopochwowo , po stosunku nie mam dziwnych dolegliwości może troszkę czuje brzuszek...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma przeciwwskazań do odbywania stosunku więcej niż raz czy dwa razy dziennie. Jeżeli tylko nie przynosi to dyskomfortu dla Pani lub Partnera jest to jak najbardziej dozwolone. Proszę pamiętać iż 14 dc to z pewnością dni płodne. Zakładam iż ma Pani regularne cykle.