Seks w dni płodne a krwawienie implantacyjne

witam 4.01 miałam okres który trwał 4 dni , w dni płodne kochałam się bez zabezpieczenia . 30.01 miałam krwawienie przypominające okres tylko że słabsze i trwało one 3 dni .okres który powinnam dostać 3.02 spóżnia się zrobiłam dziś rano test ciążowy wynik negatywny . Cz krwawienie z 30.01 to był okres czy implantacja zarodka i czy test ciążowy może nie wykryć ciąży po tak długim czasie .cykle mam regularne co 30, 31 dni i nigdy wcześnie nie zdarzyło mi mi się abym dostała okres wcześniej

Małgorzata Panek

Test ciążowy jest wiarygodny, gdy został wykonany po 14 dniach od stosunku bez zabezpieczenia. Proszę ponownie wykonać test ciążowy i udać się do ginekologa. Może okazać się konieczne wykonanie badania poziomu beta HCG z krwi, co ostatecznie potwierdzi lub wykluczy ciążę.
Pozdrawiam