Seks w pierwszy dzień okresu a ryzyko ciąży

Witam, Kochaliśmy się z chłopakiem pierwszego dnia okresu bez zabezpieczenia. Kończył w środku. Czy mogę być w ciąży? Moje cykle wynoszą od 24- 26 dni i są regularne, a miesiączka trwała 4 dni. Proszę o odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście nie mogę wykluczyć ciąży poprzez poradę internetową, nie mniej jednak szansa na ciążę w konsekwencji stosunku w pierwszym dniu cyklu jest znikoma.