Seks w prezerwatywie z osobą homoseksualną a możliwość zarażenia się chorobą

witam,mam 21 lat jestem osoba niepelnosprawną, przepuklina rdzenia kręgowego od urodzenia,niedowlad od pasa wdół,nosze rowniez pampersy sprawy fizjologiczne, jestem osoba homoseksualna uprawailem seks z moim partnerem w prezerwatywie, czy mogles sie przez to zarazic czyms? rowniez pytanie, na szyji po prawej i po lewej stronie mam bardzo malutkie kuleczki, czy jest sie czyms martwic? prosze o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli stosunek był w prezerwatywie to szansa na infekcję jest znikoma. Wspomniane grudki powinien zobaczyć lekarz.