Seksualne zachowania 8-latki

Dzieczynka 8 lat zachowuje się w szkole seksualnie jak określaja to nauczyciele.Jest prowodyrem,zwabia dzieci do toalety,cwaniakuje i przewidują Nam kłopoty w życiu,co robić?? Skąd to się wzieło? Czego Jej brakuje???Psycholog ma umówioną.Pedagog pytała nawet czy do Ojca się nie wychyla,ale akurat na szczęście nie! Czasem do brata (11 lat).Wczesniej stwierdzono zaburzenia sensoryczne .Była na terapiach.Czym to spowodowane,genetyką?coś kiedyś??Nie jestem biolo biologiczną matką (porzuciła 5 l.temu

Dzień dobry,

Proszę znaleźć doświadczonego psychologa/psychoterapeutę dziecięcego i udać się na konsultację (np.: do Fundacji Dzieci Niczyje).
Problem córki może mieć wiele przyczyn i nie ma takiej możliwości żeby udzielić Pani odpowiedzi w formie internetowej, bez badania dziecka.

Nie pisze Pan na jakich terapiach byliście wcześniej.Pisze Pani o stwierdzonych zaburzeniach sensorycznych, czy uczęszczała córka na nie?Wskazane jest podjecie terapii poznawczo-behawioralnej.Zaburzenia seksualne mogą być przyczyną nadużycia seksualnego, które występuje, występowało, czy dziecko było świadkiem, uczestnikiem...

Mgr Agata Majda Pedagogika, Olkusz

Witam
Konieczna jest wizyta u psychologa. Jeśli dziewczynka nie jest Pani córką i do piątego roku życia wychowywała się gdzieś indziej to już sama sytuacja zmian w obrębie rodziny jest traumatycznym przeżyciem dla dziecka. Poza tym nie wiadomo jaki przebieg miało jej życie co się w nim wydarzyło, za mało jest informacji by wyciągać wnioski. Wizyta u psychologa na pewno będzie bardzo pomocna.
Pozdrawiam AM