Sen u 6-dniowego noworodka

witam, mam pytanie odnosnie snu noworodka otoz moje 6 dniowe dziecko przespalo dzis od 9 do 15 (z lekkim wybudzeniem) nakarmilam go i znowu spi? czy cos nie tak jest? a moze ma taki dzien? prosze o porade

Marta Mielniczuk

Witam,
noworodki budzą się średnio co 2 do 5 godzin na karmienie, w ciągu doby przesypiają nawet 20 godzin. Jeśli Pani dziecko prawidłowo przybiera na wadze i nie zauważyła Pani innych niepokojących objawów, zachowanie dziecka jest prawidłowe. Pozdrawiam