Senność a wynik badania cukru

Witam. Mam 19lat. Ostatnio robilam sobie badania u lekarza pierwszego kontaktu. Mówil ze wyszly dobrze z tym ze cukier moglabym mieć mniejszy poniewaz wyszedl mi 80 na czczo. Lekarz stwierdzil w badaniach ze mam jakas infekcje ale twierdzi ze kazdy ja ma. Badania mnie nie uspokoily poniewaz dużo przytyłam jestem strasznie senna. Czy powinnam wykonać cos jeszcze? Mialam robione prawie wszystkie badania z zalecanych przez lekarza pierwszego kontaktu.

Milena Lubowicz

Cukier 80 na czczo jest w normie i nie ma powodu do niepokoju. Trudno mi doradzić jakie jeszcze badania wykonać, gdyż nie podaje Pani, które już były robione. A jaki jest poziom TSH?
Pozdrawiam