Senność i wahania nastroju po pettingu a ciąża

Kilka miesięcy temu byłam w szpitalu z powodu bólu brzucha. Tam miałam zrobione usg macicy ale wcześniej lekarz pytał czy już to robiłam? Powiedziałam, że mam chłopaka ale nie spieszymy się. Nie wiem czy wtedy moja błona została naruszona. Niedawno uprawialiśmy petting, chłopak wsadził mi palca, a wiem, że wcześniej dotykał swojego członka. Wytrysku nie zauważyłam.
Czy jest możliwość abym zaszła w ciążę? Od kilku dni czuję się senni,e jestem poddenerwowana, zdarza mi się płakać bez powodu. Okres powinnam dostać 17 ale moje cykle nie są regularne.
Proszę o odpowiedź.

Lek. Magdalena Kowalska

Witam!

Nie bardzo rozumiem, co opisana sytuacja w szpitalu ma wspólnego z obecnymi obawami czy Pani nie jest w ciąży, bo wnioskuję, że to jest podstawowy problem z którym się Pani zwraca.

Na podstawie opisu tego zdarzenia jest wysoce mało prawdopodobne by w ten sposób mogła Pani zajść w ciążę. Natomiast opisane objawy, czyli senność i chwiejność nastroju nie muszą być związane z ciążą, ale na przykład z nadmiernym stresem połączonym w przemęczeniem.

Tutaj znajdzie Pani artykuł o objawach ciąży.

Serdecznie pozdrawiam.