Senność i zmęczenie oraz apatia i złość

witam od około 7 miesięcy czuję się beznadziejnie a mianowicie ; odkąd wstanę do samego wieczora póki nie jestem w łóżku i nie śpię jestem senny i zmęczony ogarnia mnie złość i apatia z powodu że tak się czuję po prostu nie mam chęci do życia i nie mam siły nic robić i uczyć się - pomyślałem że to może od masturbacji ponieważ od właśnie kilkunastu miesięcy masturbuję się przynajmniej raz na dzień. czy to możliwe że czuję śię żle od masturbacji ? - senny i nadmiernie zmęczony ? proszę o pomoć

Dzień dobry,

Najlepiej jak skonsultuje się Pan z lekarzem psychiatrą, np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego. I Pana objawy nie są wynikiem masturbacji.

Dzień dobry!

Udzielenie pomocy przekracza możliwości kontaktu internetowego. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, większa ilość informacji oraz przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!