Zapytaj lekarza

7 1 6 , 7 4 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Senność po stosowaniu leku Mozarin 5mg

Witam. Mam 27 lat, lecze sie na zaburzenia lekowe lek Mozarin 5mg czyli pol tabletki. Moje zrenice sa powiekszone, jestem senna i serce pracuje inaczej, raz szybciej raz wolniej.co dzien mam inne cisnienie,czy to znaczy ze nie powinnam brac tego leku? Moja mama zazywa oroes tez z grupy ssri i nie ma zadnych skutkow. Ani zrenice,ani serce ani sennosc. Podobno maja ten sam sklad citalopram. Z czego moze wynikac ta roznica.
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Profilaktyka udaru mózgu

Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.

Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania

Każdy człowiek inaczej może zareagować na lek, sugeruję kontakt z psychiatria prowadzącym leczenie.
Pozdrawiam

0

Może Pani reagować w inny sposób na lek niż mama, kazdy organizm inaczej reaguje na leki.
Powinna Pani możliwie szybko pojawić się u lekarza i zgłosić zaobserwowane działania niepożądane.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy