Senność po stosowaniu leku Mozarin 5mg

Witam. Mam 27 lat, lecze sie na zaburzenia lekowe lek Mozarin 5mg czyli pol tabletki. Moje zrenice sa powiekszone, jestem senna i serce pracuje inaczej, raz szybciej raz wolniej.co dzien mam inne cisnienie,czy to znaczy ze nie powinnam brac tego leku? Moja mama zazywa oroes tez z grupy ssri i nie ma zadnych skutkow. Ani zrenice,ani serce ani sennosc. Podobno maja ten sam sklad citalopram. Z czego moze wynikac ta roznica.

Lek. Katarzyna Szymczak

Każdy człowiek inaczej może zareagować na lek, sugeruję kontakt z psychiatria prowadzącym leczenie.
Pozdrawiam

Może Pani reagować w inny sposób na lek niż mama, kazdy organizm inaczej reaguje na leki.
Powinna Pani możliwie szybko pojawić się u lekarza i zgłosić zaobserwowane działania niepożądane.