Senność, wzmożone pragnienie, zawroty i bóle głowy oraz zwiększony apetyt

Witam. Mam skończone 18 lat. Od parku miesięcy mam następujące problemy: -bardzo długo spie, trudno mnie dobudzic, potrafię spać całymi dniami, gdy mam wolne od zajęć - strasznie dużo pije wody, mam wzmożone pragnienie, przez co często oddaje mocz -często mam zawroty głowy, bóle głowy -bardzo szybko się męczę -dużo jem, mimo tego nie tyję -mam częste zmiany nastroju, nie jestem energiczna -często drżą i drętwieją mi ręce Czy mogę być na cos chora?

Proponuję następujące postępowanie :1. Wizyta u lekarza poz i wykonanie podstawowych badań (m.in.morfologia), 2. Wizyta u endokrynologa i badania poziomu hormonów, 3. Jeżeli wyniki badań nie wskażą żadnych możliwych źródeł trudności, proszę umówić się na konsultację psychologiczną. Pozdrawiam