Senność, zaburzenia widzenia i zmęczenie a nowotwór mózgu

Witam od mniej więcej 3 miesięcy mam problem.. Mam uczucie ciśnienia w głowie, jest to dość nieprzyjemne. Do tego dochodzi straszna senność u mnie, nie jestem zmęczony mogę biegać itd, ale cały czas czuję że jestem strasznie śpiący. Inny objaw u mnie to problem z widzeniem. Często widzę jakby przez mgłę, a gdy próbuje mrugnąć, widzę jeszcze mniej. Czasami boli mnie głowa, ale bardzo rzadko i tylko przez chwilę. Tutaj moje pytanie: Co mi dolega? Czy może być to nowotwór mózgu?

Nie ma w opisie Pana objawów sugerujących obecność takiego podejrzenia.Proszę zgłosić sę do lekarza rodzinnego,który zbierze dokładnie wywiad,zbada Pan i zaleci stosowne i zależne od sytuacji badania dodatkowe.
Czy nie początek depresji ?- tu musi być ocena pacjenta .
Pozdrawiam