Sepsa i martwica skóry

Witam.Zwracam się z prośbą o pomoc dla 16-letniej dziewczynki,która przebywa w szpitalu w Rzeszowie.Owa dziewczynka przeszła ciężką sepsę i cud,że przeżyła ale niestety została ciężka martwica skóry.W niektórych miejscach ciało ma wycięte aż do kości i lekarze już sami nie wiedzą co robić i chcą ją odesłać do innego szpitala ale nigdzie nie chcą jej przyjąć! ! Może Pan doktor Wie gdzie jest jakaś klinika/szpital gdzie będą bardziej wiedzieć co robić?Prosimy o jakąkolwiek pomoc.Dziękujemy.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z przykrością muszę stwierdzić iż nie jestem w stanie podpowiedzieć ośrodka który mógłby zająć się leczeniem w/w zmian. Z pewnością są to ciężkie rany i proces leczenia może być bardzo długi, co jednak nie oznacza iż nie będzie on skuteczny.