Serce nieco większe w wymiarze poprzecznym, cień naczyń dużych w normie

Witam. Mam powiększone węzły chłonne na szyi z lewej strony 15 mm i węzły pachowe 15 mm rownież z lewej strony. Robiłam badania krwi i wszystko wyszło ok, robiłam tez usg piersi, brzucha, tarczycy i wszystko wyszło ok, robiłam tez rtg klatki piersiowe i wyszło: wzmożenie rysunku płucnego - bez wyraźnych zmian ogniskowych - zmiany okolooskrzelowe. Serce nieco większe w wymiarze poprzecznym. Cień naczyń dużych w normie. Co oznacza ten wynik badania radiologicznego? Co teraz trzeba zrobić?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, bez możliwości zbadania Pani trudno jest odpowiedzieć na to pytanie. Prawdopodobnie sa to zmiany nieswoiste związane np z przejściem zapalenia oskrzeli badz płuc. Zalecam wizyte u lekarza zlecającego badanie. Pozdrawiam