Serowaty nalot na penisie i ból

Witam mam 18 lat i mam problem z moim penisem czuje dziwny ból niewiem jak go opisać swędzenie, pieczenie czy jakieś kłócie mam zaczerwieniony czubek naskórka a także żołędzi pojawia się też serowaty nalot nie mam żadnych krost strasznie mnie to nie to niepokoi odczuwam także dziwną potrzebę oddania moczu lecz raczej nie mam zapalenia pęcherza moja cewka tez ostatnio jest tak jak by podrażniona i krępuje się iść z tym do lekarza mógłby mi ktoś coś polecić z góry dziękuje .

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
moja rada to idź do urologa lub dermatologa i to jak najszybciej
pozdrawiam