Siedzący tryb życia, zapracowanie a tycie

Mam 30 lat i problem z nadwagą (160 cm, 84 kg). Mieszkam w Łodzi, pracuję z Warszawie. Wstaję o 4 rano, w pracy głównie siedzę, niewiele chodzę, w domu jestem ok. 19:30. Nie mam czasu na sport, a wieczorem jestem wykończona ponadwugodzinną podróżą. Nie potrafię sobie skomponować jakichś sensownych posiłków. Rano piję kawę i staram się zjeść jakieś śniadanie (kanapkę lub płatki), ale naprawdę trudno mi schudnąć. Zaczynają boleć mnie stopy i kręgosłup. jak przy takim trybie życia zgubić kg?

Proszę udać się do dietetyka, który indywidualnie rozpisze dla Pani posiłki. Przede wszystkim na początku proszę zadbać o odpowiednie żywienie. Bez tego ani rusz! Proszę nie bagatelizować żywienia, ponieważ odpowiednie jedzenie to 70% sukcesu!
Jest ogromna szansa, że do pewnego momentu będzie Pani gubić kilogramy za pomocą tylko i wyłącznie samej diety. A za jakiś czas może uda się Pani włączyć aktywność fizyczną 1-2 w tygodniu po chociażby 30min. Przykładowy trening znajdzie Pani na mojej stronie www.norbertgotz.pl w zakładce artykuły.

Pozdrawiam
Norbert Gotz trener personalny