Silna depresja i stany lękowe

Witam. Mam 28 lat. Pierwszy raz w wieku 20 lat Zachorowałem na depresje oraz silne stany lekowe. Teraz leczę się od roku. Nie widać popraw pomimo iż leczę się u jednego z najlepszych lekarzy w warszawie. Pani doktor się już poddaje. Mam ogromne problemy z normalnym funkcjionowaniem. Czy przysługuje mi renta. Oraz gdzie mam się o nią starać gdyż aktualnie od 9 miesięcy jestem na KRUS. Wcześniej pracowałem 7 lat i bylem ubezpieczony w ZUSIE

Dzień dobry,

A na czym polega leczenie ?
Czy to jest tylko farmakoterapia ?

W przypadku zab. lękowych psychoterapia jest podstawową metodą leczenia, do podjęcia której namawiam.