Silna depresja po ostrym zatruciu i diagnoza CHAD

Witam, mam na imię Wojciech i mam dwa pobyty w szpitalu psychiatrycznym za sobą i diagnozę CHAD dostałem silnej depresjii po ostrym zatruciu amfetamina rok temu którą wyleczyłem anafranilem ale dalej chodzą za mną objawy takie jak : Niepokój, natłok myśli, wybudzanie z lękiem przy zasypianiu, odrealnienie, ciąg myśli dotyczący analizy "jak sie czuje w danej chwili",złe widzenie choć okulista przebadał oczy i wyszło wszystko ok... Czy to może być nerwica ? Proszę o odpowiedż. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Pana objawy zostały już zdiagnozowane w szpitalu.
Nie mam jasności czy leczy się Pan psychiatrycznie, a w przypadku CHAD'u powinien Pan być w stałym leczeniu.