Silna depresja po przebywaniu w zakładzie psychiatrycznym

WITAM MOZ PO 2 TYG ZAKLADU P¨SYCHIATRYCZNEGO WPADL W SILNO DEPRESJE DZIS OPIEKUJE SIE NIM JEGO MAMA CHCE BYCTRAKTOWANY JAK DZIECKO....czy jegi agresje i depresje po moim odejsciu da sie wyleczyc ma psychoterapie leki psychiatrie...chce sie sam zmienic?ILE TO MOZE TRWACCZY DOBRYM POMYSLEM JEST ZNOW ZAMIESZKANIE RAZEM Z NAMI ( DWOJKA DZIECI)czy nalezy zostac od siebie na tyle daleko by mogl sie leczyc bez presji naszej obecnosci.????boje sie ze sie niezmieni
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Jak przekonać osobę z depresją do wizyty u psychiatry?

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jak przekonać osobę z depresją do wizyty u specjalisty.

Dzień dobry.
Rozumiem, że znajduje się Pani obecnie w bardzo trudnej sytuacji życiowej. To bardzo dobrze,ze mąż jest pod opieką specjalistów-zarówno psychiatry jak i psychoterapeuty. Niestety nie można przewidzieć czasu trwania leczenia problemów emocjonalnych jednak powinno być coraz lepiej, ponieważ mąż się leczy.O wszelkich zmianach jak np.ponowne zamieszkanie razem proponuje rozmawiać z lekarzem psychiatra prowadzącym leczenie Pani męża, ponieważ wie, w jakim stanie emocjonalnym jest mąż i czy jest gotowy na zmiany, wyzwania itp. Proszę pamiętać także o sobie i dzieciach i ich dobru.
Pozdrawiam

0

Proszę konsultować wszystko z lekarzem prowadzącym. Niestety ale bez dokładnej znajomości życia, choroby nie odpowiemy dobrze na to pytanie.


Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
-------------------------
USŁUGI PSYCHOTERAPII TRADYCYJNEJ ORAZ PRZEZ INTERNET, COACHINGU, KURSÓW I SZKOLEŃ
http://psychopedagog.eu
PSYCHOBLOG SPOŁECZNY
http://blog.psychopedagog.eu
MOJE REFERENCJE
http://dkk.psychopedagog.eu
FACEBOOK
http://facebook.com/psychopedagogeu

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy