Silne bóle brzucha i pod żebrami

witam mam na imie anna mam problem z brzuchem boli mnie niemal codziennie nie jest to silny bol ale ciagle odczuwalny w lewym boku pod rzebrami nie czuje go w nocy natomiast daje o sobie znac juz od rana towarzysza mu luzne stolce od 1-2dziennie bol odczuwalny jest przez caly dzien czasem promieniuje w okolice ledzwi

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Opisywany przez Panią ból może być związany z chorobą wrzodową, zaburzeniami nerwowo-mięśniowymi lub zaburzeniami czynnościowymi przewodu pokarmowego. Sugeruję konsultację internistyczną w celu zróżnicowania bólu.