Silne bóle brzucha u 10-letniego syna

Witam. Mój 10 letni syn cierpi od kilku m-cy na silne bóle brzucha po pr. str. od żeber po dół biodrowy. Lekarze wykluczyli wyrostek, celiakię i nowotwory. Miał szereg badań podst: CRP, morfologia. USG wykazało, że jest płyn w dole bidrowym. nie mogę doprosić się o bad. specjal np. kolonoskopie. mamy dietę ustaloną przez dietetyka, syn ma otyłość i problemy z tarczycą. Leczony jest środkami przeciwbólowymi i wciąż cierpi. Ostatnio usłyszałam, że woli już umrzeć, jestem przerażona. Proszę o pomoc

Małgorzata Panek

Proszę zgłosić się z synem do pediatry gastroenterologa. On oceni czy są wskazania do wykonania gastro- lub kolonoskopii.
W razie nasilenia się dolegliwości bólowych lub jakichkolwiek niepokojących objawów proszę zgłosić się z dzieckiem do szpitala.
Pozdrawiam