Silne bóle głowy części skroniowej

Witam,mam 26 lat.Od dawna mam silne bóle głowy w cz.skroniowej oraz pojawiają się niepokojące mnie zaburzenia widzenia.Napad zaczyna się od zaburzeń widzenia,najprościej opisując,gdy patrzę na wprost zawsze pole widzenia jest ograniczone na wprost i na prawą stronę.Pojawiają się mroczki w oczach.Po ustaniu tych zaburzeń pojawia się mrowienie w lewej dłoni,czasem nie mogę utrzymać przedmiotu.Odrętwienie stopniowo przechodzi na twarz,najpierw lewa strona potem prawa i ostry ból głowy.Proszę o radę

dokładnego wywiadu się nie obędzie.Wskazanajest wizyta u specjalisty neurologa.

pozdrawiam ciepło